Oferowane przez nas regały półkowe do chłodni i mroźni posiadają solidną konstrukcję i odznaczają się przemyślaną pod kątem użytkowym budową. Wykonane są ze stali ocynkowanej, co ma wpływ na ich walory użytkowe. Konstrukcje powstające w oparciu o stalowe profile ocynkowane hutniczo odznaczają się:

  • odpornością na korozję,
  • wytrzymałością na obciążenia.

Oferowane regały do chłodni bądź mroźni można w dowolny sposób ze sobą zestawiać, tworząc najbardziej optymalne kombinacje. Jako producent tego rodzaju rozwiązań przygotowaliśmy ofertę, która pozwala na przygotowanie wyposażenia o układzie najlepiej odpowiadającym wielkości i kształtowi pomieszczenia.

Wykonujemy konstrukcje na indywidualne zamówienie Klienta. Przy budowie regałów do chłodni lub mroźni zwracamy uwagę na łatwość montażu i demontażu.

Konstrukcje stalowe nie tylko spełniają wymagania obciążeniowe, ale również wykazują znakomite własności antykorozyjne.

Oferowane przez AB RACK konstrukcje to zarówno modele półkowe do małych chłodni i mroźni, jak też modele paletowe o gabarytach dostosowanych do potrzeb inwestora.

Konstrukcje nie zostawiają na posadzce trwałych śladów korozyjnych, czym przyczyniają się do zwiększenia walorów estetycznych pomieszczenia w wypadku konieczności zmiany ich konfiguracji.

Krótko mówiąc – nasze wyroby to doskonałe rozwiązane, tanie i praktyczne.

Zadzwoń: 58 / 6-209-209 lub 602-510-138 !