Konstrukcje tego typu stanowią idealne rozwiązanie do przechowywania elementów podłużnych o różnej wielkości i ciężarze. Regały wspornikowe są sposobem na magazynowanie takich elementów jak:

  • dłużyce różne,
  • rury,
  • płyty wiórowe,
  • drewno,
  • blacha,
  • profile stalowe i inne.

Dzięki nim możliwe jest o wiele efektywniejsze przechowywanie tego typu towarów oraz maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że odznaczają się konstrukcją dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego z klientów. A nadto, są proste w montażu, a jednocześnie w znacznym stopniu ułatwiają składowanie oraz manewrowanie różnego rodzaju elementami.

Regały magazynowe wspornikowe od AB RACK to pewność całkowicie bezpiecznego składowania, a także łatwości dostępu do każdego elementu dłużycowego.

Każdy regał wspornikowy składa się z dwóch głównych części: słupa wyposażonego w tzw. stopę oraz kilka wsporników.

Regały na dłużyce

Regały wspornikowe od AB RACK to pewność całkowicie bezpiecznego składowania, a także łatwości dostępu do każdego elementu dłużycowego. Przygotowujemy regały na dłużyce przy zastosowaniu wytrzymałych profili stalowych, odpowiednio rozmieszczonych. Dzięki temu składowane przedmioty posiadają punkty podparcia w kilku miejscach. Umiejętne rozłożenie tych punktów sprawia, że przechowywane przedmioty nie ulegają odkształceniom. Regały na dłużyce możemy zróżnicować w taki sposób, aby jak najpełniej odpowiadały potrzebom naszych Klientów. Wysokość między kolejnymi wspornikami jest tak dopasowana, aby przedmiot można było w prosty sposób umieścić na nich, a następnie z nich zdjąć. Zależy nam na komforcie użytkowania naszych konstrukcji.

Zadzwoń do nas 58 / 6-209-209 a wspólnie dobierzemy odpowiednie rozwiązanie!

Każdy regał dostosowany jest do potrzeb klienta, a przede wszystkim do rodzaju towaru, jaki będzie na nim składowany. Dlatego tak ważne jest, aby przy składaniu zamówienia określić parametry magazynowanych w firmie elementów, dzięki czemu będzie możliwe dobranie najlepszego możliwego rozwiązania, między innymi pod względem rozstawu słupów oraz ich liczby.

Towar prosimy zdefiniować po względem:

  • masa
  • długość

Dodatkowo, indywidualnie dobrana konstrukcja regału wspornikowego umożliwia wykorzystanie go wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz, na przykład na placach składowych. Dzięki specjalnemu daszkowi zabezpieczającemu, produkty mogą być częściowo chronione przed opadami atmosferycznymi.

Unikalna budowa proponowanych przez naszą firmę regałów wspornikowych gwarantuje bezpieczeństwo używania w każdej sytuacji. Dodatkowo, wyróżniają się ciekawą estetyką i precyzją wykonania, dzięki czemu są doceniane przez stale zwiększającą się rzeszę klientów.

Produkty uzupełniające:

(kliknij w linki poniżej aby zobaczyć szczegóły oferty)

- wygrodzenia siatkowe
- barierki ochronne
- osłony słupa i ramy
- półki siatkowe, wypełnienia
- szuflady do regałów paletowych