Przykładowe zdjęcia - lustra bezpieczeństwa :

 

Oferowane przez nas lustra charakteryzują się wysoką jakością. Lustra te odpowiadają nawet na najbardziej specyficzne potrzeby klientów.

Lustra magazynowe i przemysłowe znane powszechnie jako lustra sferyczne świetnie sprawdzają się w magazynach czy w halach. Dzięki nim praca jest komfortowa i co najważniejsze bezpieczna. Lustra sferyczne to doskonałe lustra ochronne, które są odporne na różnego rodzaju zarysowania (wykonane są z materiałów typu POLYMIR czy P.A.S.).
Proponujemy lustra nietłukące, aby były jeszcze bardziej skuteczne i zwiększały bezpieczeństwo oraz komfort w pracy w halach gospodarczych, w których znajdują się korytarze z regałami magazynowymi lub w archiwach i na salach produkcji.

Lustra drogowe podnoszą bezpieczeństwo na drogach, skrzyżowaniach, wyjazdach z magazynów czy parkingach. Lustra panoramiczne umożliwiają skuteczną eliminację martwych punktów.

Lustra sklepowe zwiększają kontrolę w sklepach przed złodziejami. Doskonale nadają się także przy wejściach do budynków publicznych, na portierniach czy korytarzach roboczych w fabrykach i hurtowniach.